Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Gdańsku, tworząca wyjątkowe projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z niewielu  firm oferują tworzenie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszą opcją, to chętnie doradzą jak dobrać rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania twojego wymarzonego projektu.

Sprawdź stronę firmową.

Postaw na Stolmark – to niezawodny producent schodów

Co najważniejsze – wkładają całe serce w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • z betonu
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas tworzenia planu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do kompozycji całego pomieszczenia. Schody stanowią serce każdego domu i wiele zależy od ich stylu. Ważne jest by dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły elegancki dodatek, bez przytłaczania całego pomieszczenia.  Po dobraniu odpowiedniego kształtu pora przemyśleć nad rodzajem materiału, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru od groma fantastycznych projektów, które nadadzą stylu wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Piękne schody będą ozdobą Twojego domu

Podstawowym założeniem każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one wykonane. Odpowiednio dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na długie lata oraz może dodać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najpopularniejszym, oraz sprawdzonym surowcem jest drewno. Schody wykonane z drewna są doskonałym wyborem dla fanatyków ciepłych przestrzeni, tworząc piękny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się również mocno rustykalne wnętrza, gdzie idealnie nada się naturalne drewno. Zastanów się nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz minimalistyczne wnętrza. Metal kreuje nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, gdzie widać styl industrialny, na pewno poczujesz powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, przy czym zachowują minimalizm. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu efektu trwałej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo solidne i będa pasowały do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także miejsc ogólnodostępnych. Schody ze szkła są przeznaczone przede wszystkim do współczesnych i oświetlonych przestrzeni. Te rozwiązanie bez wątpienia nadaje wyjątkowego charakteru.

Dobierz odpowiednie balustrady

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to z całą pewnością szklane balustrady będą pasowały do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  naprawdę nowoczesny styl zachowując przy tym użyteczność. Gdy rozpoczynasz budowę lub odświeżenie domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.