Zakup nowego pojazdu wymaga jednorazowego wydania sporej ilości gotówki. Nie każdy może pozwolić sobie na zakup pojazdu. Z tego powodu coraz popularniejsze stają się pojazdy na raty z salonu dealerskiego. Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet. Jak działa zakup pojazdu na raty w salonie dealerskim? Co zdecydowanie powinno się na ten temat pamiętać? Z jakich względów to najlepsze?

Jak kupić samochód z komisu na raty?

Skorzystanie ze sprzedaży ratalnej to doskonała alternatywa dla zakupu samochodu za gotówkę. Dodatkowo jest to rozwiązanie dostępne niemal dla każdego. Wystarczy przejść przez proces weryfikacji, aby zostało przyznane finansowanie. Mnóstwo salonów dealerskich współpracuje z bankami, dzięki czemu wszelkie dokumenty można zanieść bezpośrednio do sprzedawcy.

Żeby kupić pojazd, wystarczy znaleźć dobrą ofertę i wybrać konkretny model. Kolejnym krokiem będzie dopełnienie formalności. Później wystarczy już tylko otrzymać zgodę na przyznanie kredytu samochodowego, odebrać kartę pojazdu oraz fakturę. Zanim samochód wyjedzie z komisu niezbędne jest też zarejestrowanie pojazdu, odebranie. Po wykupieniu ubezpieczenia można odebrać kluczyki z salonu.

Dlaczego kupno pojazdu na raty w komisie to najlepsze rozwiązanie?

Pojazd na raty w komisie to dobre rozwiązanie, gdyż dzięki niemu nie ma konieczności płacenia za auto jednorazowo. Co więcej, można zdecydować się na dowolny model auta – dostępne są zarówno nowe, jak i używane samochody. Decydując się na kredyt samochodowy dokumenty można dostarczyć od razu do salonu dealerskiego, dzięki czemu nie ma potrzeby udawania się do placówki bankowej.

Gdzie najbardziej opłaca się kupić najwyższej jakości samochód?

Żeby wybrać wysokiej jakości modele i skorzystać z najlepszych warunków, warto wcześniej poszukać dobrego salonu dealerskiego. Znacznie uprości on otrzymanie finansowania oraz zaproponuje najkorzystniejszą ofertę, bez względu na zdolność kredytową – wystarczy mieć jedynie stałe źródło dochodu. Obecnie bardzo chętnie wybierana jest firma PRESTIGE ubezpieczenia – auto z komisu na raty, w której można spodziewać się formalności ograniczonych do minimum, a także czytelnej, konkretnie sformułowanej umowy. O rzetelności oraz najwyższej jakości usług świadczy nie tylko wieloletnia działalność na rynku oraz liczbę zadowolonych klientów.