Zarabianie na płatnych subskrypcjach Premium SMS

Płatne wiadomości, czyli tzw. Premium SMS-y to jedna z najłatwiejszych i najbardziej popularnych form zarabiania w sieci. Aby rozpocząć zarabianie na subskrypcjach SMS, należy z reguły wziąć udział w jednym z programów partnerskich, których w internecie nie brakuje. Zasada jest niezmiernie prosta. Każde zamówienie promowanej oferty z dostarczonego przez nas źródła oznacza nasz zysk.

Chodzi po prostu o to, aby jak najwięcej klientów wysłało SMS-a, a tym samym zapisało się na odbiór płatnych widomości przychodzących. Pieniądze trafiają automatycznie na nasze konto, założone w danym programie partnerskim. Wypłata jest zazwyczaj możliwa po przekroczeniu kwoty określonej w regulaminie. Jeżeli zbierzemy wystarczającą sumę, wystarczy zalogować się na konto w serwisie i zlecić przelew środków.

Nie powinniśmy oczywiście liczyć na przysłowiowe „kokosy”. Możemy natomiast potraktować płatne subskrypcje, jako dobry sposób na dorobienie do wypłaty. Jeżeli pragniemy zarobić więcej, musimy się odpowiednio zaangażować. Pomysłowe i kreatywne osoby są w stanie uczynić z płatnych subskrypcji sprawnie działający i przynoszący spore dochody „biznes”. 

Jest to o tyle ułatwione, że liczba serwisów posiadających w swojej ofercie produkty lub usługi dostępne po wysłaniu SMS-a jest ogromna. Wystarczy zerknąć do sieci, aby przekonać się, jak różne treści oferowane są w ten sposób. Najbardziej popularne są doładowania konta, konkursy, aktualne wiadomości oraz horoskopy.

Stawki różnią się, w zależności od wybranego serwisu. Za pojedynczą subskrypcje możemy otrzymać 2 złote, ale zdarzają się również takie serwisy, które zapłacą nam o 10 złotych więcej. Przedział od 2-12 złotych jest standardem. Nie dajmy się skusić pochopnie wysokimi stawkami. Przed zapisaniem się do konkretnego programu partnerskiego, sprawdźmy koniecznie opinie na jego temat.

Oszustów w sieci, którzy żerują na naiwności innych, nie brakuje. Wybierajmy, więc wyłącznie dobrze znane i sprawdzone przez wiele osób serwisy. Od wysokich stawek ważniejsza może okazać się pewność, że otrzymamy wszystkie zarobione pieniądze. Dobrym pomysłem jest także wybieranie programów partnerskich, które posiadają niskie progi wypłaty. Nie zapomnijmy również o sprawdzeniu komentarzy na temat danego serwisu.

 

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@mojadresip.pl

Na naszej stronie dowiesz się m.in jakie są formy płatności internetowych oraz jak robić bezpiecznie zakupy w Internecie. Zapraszamy do czytania.